NÁŠ TÍM | PodlahaNews.sk

NÁŠ TÍM

PodlahaNews tím

Prostredníctvom PodlahaNews prinášame všetkým automobilovým fanúšikom aktuálne novinky zo sveta áut, testy vozidiel a fotoreporty z motoristických udalostí na Slovensku či zahraničia.

MARTIN MATUŠEK

Zakladateľ PodlahaNews.sk
@podlahar

Okrem redakcie pôsobím v automobilovom priemysle. Tiež som 4 roky pracoval ako offroad inštruktor. Počas víkendov jazdím Race Taxi s Ariel Atom 3.5.

SAMUEL ZAŤKO

podlahanews_samo_onas

Spoluzakladateľ PodlahaNews.sk
@samkoza

Pochádzam z Bratislavy, aktuálne sa venujem detailingu. Vo voľnom čase sa venujem najmä carspottingu a fotografovaniu.

FILIP BEŇADIK

Redaktor
@filipbenadik

Pochádzam z okresu Považská Bystrica. Mojou najväčšou záľubou sú autá a šport. Som veľký automobilový nadšenec, čo patrí aj medzi moje hobby.

DANIEL CHOVANEC

Redaktor – motorky
@11_daniel_chovanec

Pochádzam z Bratislavy a trpím chorobou motoriek dosť vysokého štádia. V roku 2019 začína moja 12. sezóna na motorke. Vlastním závodnú licenciu CAMS a jazdím seriál majstrovstiev ČR Tourist Trophy na prírodných okruhoch. Moje motto: “Vzrušenie z jazdy sa nedá opísať, treba ho zažiť“ – Enzo Ferrari.

MATÚŠ KREMPASKÝ

Redaktor
@matus_050

Pochádzam z malého tatranského mesta Kežmarok. Vyštudoval som informatiku a digitálne technológie. V roku 2018 som sa stal členom tímu PodlahaNews. Môj voľný čas venujem predovšetkým autám, okrem toho sa ešte zaoberám úpravou fotografií / virtual-tuningom.

MICHAELA DUBEN

michaela_duben

Redaktorka
@mitchheart

Som zo severného mesta - Žilina. Mojou najväčšiou hobby sú autá a je to moja obrovská vášeň. Áno, pre ženu je to veľmi nezvyčajné. Od útleho veku sa pohybujem popri nich a zaujímam sa o ne ako i motory, kone pod kapotou a automobilizmus všeobecne. Vo voľnom čase oblubujem navštevovať rôzne zrazy a autosalóny. Rada sa spoznávam s novými ľuďmi, ktorí majú podobné záujmy ako ja. V tíme Podlahanews som od roku 2020.