NÁŠ TÍM | PodlahaNews.sk

NÁŠ TÍM

PodlahaNews tím

Prostredníctvom PodlahaNews prinášame všetkým automobilovým fanúšikom aktuálne novinky zo sveta áut, testy exkluzívnych vozidiel a fotoreporty z prestížnych motoristických udalostí na Slovensku.

MARTIN MATUŠEK

Zakladateľ PodlahaNews.sk
@podlahar

Pracujem ako projektový manager pre Porsche. 4 roky som pracoval ako offroad inštruktor s Volkswagen Touareg a Porsche Cayenne. Počas víkendov jazdím Race Taxi s Ariel Atom 3.5 a pôsobím ako inštruktor, som spoluzakladateľ PodlahaShow, produkujeme zábavné videá o autách.

SAMUEL ZAŤKO

podlahanews_samo_onas

Spoluzakladateľ PodlahaNews.sk
@samkoza

Pochádzam z Bratislavy, aktuálne študujem mechatroniku v Duálnej akadémií v Bratislave. Vo voľnom čase sa venujem najmä carspottingu a fotografovaniu.

ANTON MAJERSKÝ

anton majersky

Redaktor & PR&Marketing
@automotive_instamajer

Pochádzam spod Tatier, aktuálne študujem na Strojníckej fakulte STU v Bratislave. V roku 2018 som sa stal členom automobilových nadšencov v PodlahaNews, kde momentálne zastrešujem PR&Marketing portálu. Vo voľnom čase sa venujem fotografovaniu (najmä áut), no nepohrdnem ani jazdou na motokárach.

MATÚŠ TORÁČ

torac-matus

Redaktor 
@_matthew_199

Som zarytý Nitrančan. Študujem na ŠKODA AUTO VŠ. Rok 2019 som odštartoval vstupom do tímu PodlahaNews. Snažím sa byť originálny a svojou tvorbou prispieť k rozvoju nášho portálu, vo voľnom čase  sledujem trendy v automotive, rád fotím a stretávam sa s ľuďmi s podobnými záujmami ako mám ja.

BENJAMÍM KUKUČA

Redaktor
@topcar_vr6

Pochádzam z malej dedinky na východe Slovenska. V súčasnej dobe študujem na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, v roku 2018 som sa stal členom PodlahaNews. Všetok svoj voľný čas trávim pri autách, venujem sa taktiež skúmaniu histórie automobiliek.

MATÚŠ KREMPASKÝ

Redaktor
@matus_050

Pochádzam z malého tatranského mesta Kežmarok. Vyštudoval som informatiku a digitálne technológie. V roku 2018 som sa stal členom tímu PodlahaNews. Môj voľný čas venujem predovšetkým autám, okrem toho sa ešte zaoberám úpravou fotografií / virtual-tuningom.

FILIP BEŇADIK

Redaktor
@filipbenadik

Pochádzam z okresu Považská Bystrica. Mojou najväčšou záľubou sú autá a šport. Som veľký automobilový nadšenec, čo patrí aj medzi moje hobby.

DANIEL CHOVANEC

Redaktor – motorky
@daniel_chovanec

Pochádzam z Bratislavy a trpím chorobou motoriek dosť vysokého štádia. V roku 2019 začína moja 12. sezóna na motorke. Vlastním závodnú licenciu CAMS a jazdím seriál majstrovstiev ČR Tourist Trophy na prírodných okruhoch. Moje motto: “Vzrušenie z jazdy sa nedá opísať, treba ho zažiť“ – Enzo Ferrari.

ADAM PROPPER

Kameraman
@adamcopropper

Pochádzam z Prešova a aktuálne študujem na Fakulte manažmentu v Prešove. V roku 2019 som sa pripojil do tímu PodlahaNews. Vo voľnom čase sa venujem natáčaniu recenzií automobilov, mojou najväčšou záľubou sú autá, šport a tvorenie videí.

MICHAL REPTA

Redaktor
@michal._.re

Som jeden z tých ľudí ktorí kecami o autách otravujú nezainteresovaných. Preto som sa na túto tému rozhodol písať. Vo svojich článkoch sa snažím vyjadriť svoj pohľad na vec, a tajne dúfam, že sa nájde niekto, kto to vidí rovnako. Inak som z Trnavy a jazdím na starom Focuse.